ERJ-S06F16R5V
PanasonicPanasonic
ERJ-S06F16R5V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-S06F16R5V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 16.5 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: ERJ-S06F16R5V.pdf
  • Mezua
ERJ-S06F16R5Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-S06F16R5V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 16.5 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4612600 pcs Datuen fitxa ERJ-S06F16R5V.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERJ Erresistentzia 16.5 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ERJS06F16R5V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 16.5 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film