ERJ-S06D1602V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-S06D1602V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena 0805 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 16
Fitxak: 1.ERJ-S06D1602V.pdf2.ERJ-S06D1602V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERJ-S06D1602Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-S06D1602V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena 0805 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 16 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2594251 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-S06D1602V.pdf2.ERJ-S06D1602V.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERJ Erresistentzia 16 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ERJS06D1602V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 16 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film