ERJ-S03D5230V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-S03D5230V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 52
Fitxak: 1.ERJ-S03D5230V.pdf2.ERJ-S03D5230V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERJ-S03D5230Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-S03D5230V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 52 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2980541 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-S03D5230V.pdf2.ERJ-S03D5230V.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 523 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak ERJS03D5230V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 523 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film