ERJ-S02F27R4X
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-S02F27R4X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-S02F27R4X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 27.4 OHM 1% 1/10W 0402
  • Mezua
ERJ-S02F27R4Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-S02F27R4X fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES SMD 27.4 OHM 1% 1/10W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.1W, 1/10W
Tentsioa - Tasa 0402 Lodiera (Max) ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series ERJ
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0402 (1005 Metric)
Beste izenak ERJS02F27R4X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ERJ-S02F27R4X
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 27.4 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 27.4 OHM 1% 1/10W 0402