ERJ-S02F1580X
PanasonicPanasonic
ERJ-S02F1580X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-S02F1580X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 158 OHM 1% 1/10W 0402
Fitxak: ERJ-S02F1580X.pdf
  • Mezua
ERJ-S02F1580Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-S02F1580X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 158 OHM 1% 1/10W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2078553 pcs Datuen fitxa ERJ-S02F1580X.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 158 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak ERJS02F1580X
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 158 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film