ERJ-S02D4020X
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-S02D4020X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 40
Fitxak: 1.ERJ-S02D4020X.pdf2.ERJ-S02D4020X.pdf
  • Mezua
ERJ-S02D4020Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-S02D4020X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1592281 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-S02D4020X.pdf2.ERJ-S02D4020X.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 402 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak ERJS02D4020X
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 402 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film