ERJ-PB6D3833V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-PB6D3833V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-PB6D3833V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 383K OHM 0.5% 1/4W 0805
Fitxak: 1.ERJ-PB6D3833V.pdf2.ERJ-PB6D3833V.pdf3.ERJ-PB6D3833V.pdf4.ERJ-PB6D3833V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-PB6D3833Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-PB6D3833V fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES SMD 383K OHM 0.5% 1/4W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±50ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series ERJ
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Beste izenak ERJPB6D3833V
P21312TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ERJ-PB6D3833V
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 383k Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.5% deskribapena RES SMD 383K OHM 0.5% 1/4W 0805