ERJ-PB6D1372V
PanasonicPanasonic
ERJ-PB6D1372V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-PB6D1372V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 13.7K OHM 0.5% 1/4W 0805
Fitxak: 1.ERJ-PB6D1372V.pdf2.ERJ-PB6D1372V.pdf3.ERJ-PB6D1372V.pdf4.ERJ-PB6D1372V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-PB6D1372Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-PB6D1372V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 13.7K OHM 0.5% 1/4W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERJ Erresistentzia 13.7 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ERJPB6D1372V
P21147TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 13.7 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film