ERJ-PB3D2740V
PanasonicPanasonic
ERJ-PB3D2740V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-PB3D2740V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 274 OHM 0.5% 1/5W 0603
Fitxak: 1.ERJ-PB3D2740V.pdf2.ERJ-PB3D2740V.pdf3.ERJ-PB3D2740V.pdf4.ERJ-PB3D2740V.pdf
  • Mezua
ERJ-PB3D2740Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-PB3D2740V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 274 OHM 0.5% 1/5W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 274 Ohms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak ERJPB3D2740V
P20217TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 274 Ohms ±0.5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film