ERJ-PB3B6800V
PanasonicPanasonic
ERJ-PB3B6800V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-PB3B6800V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 680 OHM 0.1% 1/5W 0603
Fitxak: 1.ERJ-PB3B6800V.pdf2.ERJ-PB3B6800V.pdf3.ERJ-PB3B6800V.pdf4.ERJ-PB3B6800V.pdf
  • Mezua
ERJ-PB3B6800Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-PB3B6800V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 680 OHM 0.1% 1/5W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 680 Ohms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak ERJPB3B6800V
P19953TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 680 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film