ERJ-PA3J4R7V
PanasonicPanasonic
ERJ-PA3J4R7V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-PA3J4R7V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 4.7 OHM 5% 1/4W 0603
Fitxak: 1.ERJ-PA3J4R7V.pdf2.ERJ-PA3J4R7V.pdf3.ERJ-PA3J4R7V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-PA3J4R7Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-PA3J4R7V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 4.7 OHM 5% 1/4W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 881982 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-PA3J4R7V.pdf2.ERJ-PA3J4R7V.pdf3.ERJ-PA3J4R7V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 4.7 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak P4.7BZDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.7 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film