ERJ-PA3D1823V
PanasonicPanasonic
ERJ-PA3D1823V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-PA3D1823V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 182K OHM 0.5% 1/4W 0603
Fitxak: 1.ERJ-PA3D1823V.pdf2.ERJ-PA3D1823V.pdf3.ERJ-PA3D1823V.pdf
  • Mezua
ERJ-PA3D1823Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-PA3D1823V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 182K OHM 0.5% 1/4W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 182 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 182 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film