ERJ-PA2J684X
PanasonicPanasonic
ERJ-PA2J684X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-PA2J684X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 680K OHM 5% 1/5W 0402
Fitxak: 1.ERJ-PA2J684X.pdf2.ERJ-PA2J684X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
ERJ-PA2J684Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-PA2J684X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 680K OHM 5% 1/5W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6402726 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-PA2J684X.pdf2.ERJ-PA2J684X.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 680 kOhms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak ERJPA2J684X
P17210TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 680 kOhms ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film