ERJ-P6WF2610V
PanasonicPanasonic
ERJ-P6WF2610V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-P6WF2610V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 261 OHM 1% 1/2W 0805
Fitxak: 1.ERJ-P6WF2610V.pdf2.ERJ-P6WF2610V.pdf3.ERJ-P6WF2610V.pdf
  • Mezua
ERJ-P6WF2610Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-P6WF2610V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 261 OHM 1% 1/2W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERJ Erresistentzia 261 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ERJP6WF2610V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 261 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film