ERJ-P14J752U
PanasonicPanasonic
ERJ-P14J752U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-P14J752U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 7.5K OHM 5% 1/2W 1210
Fitxak: 1.ERJ-P14J752U.pdf2.ERJ-P14J752U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-P14J752Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-P14J752U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 7.5K OHM 5% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 291274 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-P14J752U.pdf2.ERJ-P14J752U.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 7.5 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak P7.5KASDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 7.5 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film