ERJ-P14F28R0U
PanasonicPanasonic
ERJ-P14F28R0U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-P14F28R0U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 28 OHM 1% 1/2W 1210
Fitxak: 1.ERJ-P14F28R0U.pdf2.ERJ-P14F28R0U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-P14F28R0Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-P14F28R0U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 28 OHM 1% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177291 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-P14F28R0U.pdf2.ERJ-P14F28R0U.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 28 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak P16113CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 28 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film