ERJ-P03F3011V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-P03F3011V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-P03F3011V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3.01K OHM 1% 1/5W 0603
Fitxak: 1.ERJ-P03F3011V.pdf2.ERJ-P03F3011V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-P03F3011Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-P03F3011V fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES SMD 3.01K OHM 1% 1/5W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2401371 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-P03F3011V.pdf2.ERJ-P03F3011V.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.2W, 1/5W
Tentsioa - Tasa 0603 Lodiera (Max) ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Series ERJ
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0603 (1608 Metric)
Beste izenak ERJP03F3011V
P16023TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ERJ-P03F3011V
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 3.01k Ohm ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 3.01K OHM 1% 1/5W 0603