ERJ-P03D3740V
PanasonicPanasonic
ERJ-P03D3740V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-P03D3740V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 374 OHM 0.5% 1/5W 0603
Fitxak: 1.ERJ-P03D3740V.pdf2.ERJ-P03D3740V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-P03D3740Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-P03D3740V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 374 OHM 0.5% 1/5W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 219677 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-P03D3740V.pdf2.ERJ-P03D3740V.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 374 Ohms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak P16014DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 374 Ohms ±0.5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film