ERJ-MP2KF33MU
PanasonicPanasonic
ERJ-MP2KF33MU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-MP2KF33MU
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1206
Fitxak: ERJ-MP2KF33MU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERJ-MP2KF33MUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-MP2KF33MU fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147334 pcs Datuen fitxa ERJ-MP2KF33MU.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm)
Series ERJ Erresistentzia 33 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak P19327DKR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 33 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element