ERJ-M03NF10MV
PanasonicPanasonic
ERJ-M03NF10MV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-M03NF10MV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.01 OHM 1% 1/4W 0603
Fitxak: 1.ERJ-M03NF10MV.pdf2.ERJ-M03NF10MV.pdf
  • Mezua
ERJ-M03NF10MVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-M03NF10MV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.01 OHM 1% 1/4W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3214 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-M03NF10MV.pdf2.ERJ-M03NF10MV.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)