ERJ-L14UJ27MU
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-L14UJ27MU
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.027 OHM 5% 1/3W 1210
Fitxak: 1.ERJ-L14UJ27MU.pdf2.ERJ-L14UJ27MU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERJ-L14UJ27MUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-L14UJ27MU fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.027 OHM 5% 1/3W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1137837 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-L14UJ27MU.pdf2.ERJ-L14UJ27MU.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 27 mOhms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak ERJL14UJ27MU
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 27 mOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film