ERJ-B3BJ4R3V
PanasonicPanasonic
ERJ-B3BJ4R3V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-B3BJ4R3V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 4.3 OHM 1/3W 0805 WIDE
Fitxak: ERJ-B3BJ4R3V.pdf
  • Mezua
ERJ-B3BJ4R3Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-B3BJ4R3V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 4.3 OHM 1/3W 0805 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 874004 pcs Datuen fitxa ERJ-B3BJ4R3V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0508 Tamaina / dimentsioa 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Series ERJ Erresistentzia 4.3 Ohms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Beste izenak ERJB3BJ4R3V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.3 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film