ERJ-B3BF6R8V
PanasonicPanasonic
ERJ-B3BF6R8V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-B3BF6R8V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 6.8 OHM 1/3W 0805 WIDE
Fitxak: ERJ-B3BF6R8V.pdf
  • Mezua
ERJ-B3BF6R8Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-B3BF6R8V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 6.8 OHM 1/3W 0805 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 581981 pcs Datuen fitxa ERJ-B3BF6R8V.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0508 Tamaina / dimentsioa 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Series ERJ Erresistentzia 6.8 Ohms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Beste izenak ERJB3BF6R8V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.8 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film