ERJ-B2BF5R1V
PanasonicPanasonic
ERJ-B2BF5R1V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-B2BF5R1V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5.1 OHM 1W 1206 WIDE
Fitxak: ERJ-B2BF5R1V.pdf
  • Mezua
ERJ-B2BF5R1Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-B2BF5R1V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 5.1 OHM 1W 1206 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 672994 pcs Datuen fitxa ERJ-B2BF5R1V.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0612 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Series ERJ Erresistentzia 5.1 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Beste izenak ERJB2BF5R1V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5.1 Ohms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film