ERJ-B2AJ751V
PanasonicPanasonic
ERJ-B2AJ751V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-B2AJ751V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 750 OHM 3/4W 1206 WIDE
Fitxak: ERJ-B2AJ751V.pdf
  • Mezua
ERJ-B2AJ751Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-B2AJ751V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 750 OHM 3/4W 1206 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1218921 pcs Datuen fitxa ERJ-B2AJ751V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0612 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Series ERJ Erresistentzia 750 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Beste izenak ERJB2AJ751V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 750 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film