ERJ-B1CJR02U
PanasonicPanasonic
ERJ-B1CJR02U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-B1CJR02U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 2W 2010 WIDE
Fitxak: ERJ-B1CJR02U.pdf
  • Mezua
ERJ-B1CJR02Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-B1CJR02U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.02 OHM 2W 2010 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 374316 pcs Datuen fitxa ERJ-B1CJR02U.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1020 Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Series ERJ Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Beste izenak ERJB1CJR02U
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film