ERJ-B1CFR01U
PanasonicPanasonic
ERJ-B1CFR01U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-B1CFR01U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.01 OHM 2W 2010 WIDE
Fitxak: ERJ-B1CFR01U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERJ-B1CFR01Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-B1CFR01U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.01 OHM 2W 2010 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 196066 pcs Datuen fitxa ERJ-B1CFR01U.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1020 Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Series ERJ Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Beste izenak ERJB1CFR01U
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film