ERJ-8RQJ1R5V
PanasonicPanasonic
ERJ-8RQJ1R5V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-8RQJ1R5V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.5 OHM 5% 1/4W 1206
Fitxak: ERJ-8RQJ1R5V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERJ-8RQJ1R5Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-8RQJ1R5V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 1.5 OHM 5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 212806 pcs Datuen fitxa ERJ-8RQJ1R5V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERJ Erresistentzia 1.5 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak ERJ-8RQJ1R5
ERJ8RQJ1R5
P1.5PCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.5 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film