ERJ-8RQF8R2V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-8RQF8R2V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-8RQF8R2V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 8.2 OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: ERJ-8RQF8R2V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-8RQF8R2Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-8RQF8R2V fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES SMD 8.2 OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2537150 pcs Datuen fitxa ERJ-8RQF8R2V.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series ERJ
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak ERJ8RQF8R2V
P8.2RTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ERJ-8RQF8R2V
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 8.2 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 8.2 OHM 1% 1/4W 1206