ERJ-8ENF3922V
PanasonicPanasonic
ERJ-8ENF3922V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-8ENF3922V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 39.2K OHM 1% 1/4W 1206
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-8ENF3922Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-8ENF3922V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 39.2K OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERJ Erresistentzia 39.2 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)