ERJ-8ENF1544V
PanasonicPanasonic
ERJ-8ENF1544V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-8ENF1544V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.54M OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.ERJ-8ENF1544V.pdf2.ERJ-8ENF1544V.pdf3.ERJ-8ENF1544V.pdf4.ERJ-8ENF1544V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50000 pcs
  • Mezua
ERJ-8ENF1544Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-8ENF1544V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 1.54M OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERJ Erresistentzia 1.54 MOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak ERJ8ENF1544V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.54 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film