ERJ-8ENF1332V
PanasonicPanasonic
ERJ-8ENF1332V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-8ENF1332V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 13.3K OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.ERJ-8ENF1332V.pdf2.ERJ-8ENF1332V.pdf3.ERJ-8ENF1332V.pdf4.ERJ-8ENF1332V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-8ENF1332Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-8ENF1332V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 13.3K OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERJ Erresistentzia 13.3 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak ERJ-8ENF1332
ERJ8ENF1332
P13.3KF
P13.3KFBK
P13.3KFCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 13.3 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film