ERJ-8ENF1182V
PanasonicPanasonic
ERJ-8ENF1182V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-8ENF1182V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 11.8K OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.ERJ-8ENF1182V.pdf2.ERJ-8ENF1182V.pdf3.ERJ-8ENF1182V.pdf4.ERJ-8ENF1182V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-8ENF1182Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-8ENF1182V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 11.8K OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERJ Erresistentzia 11.8 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)