ERJ-8CWJR013V
PanasonicPanasonic
ERJ-8CWJR013V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-8CWJR013V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.013 OHM 5% 1W 1206
Fitxak: 1.ERJ-8CWJR013V.pdf2.ERJ-8CWJR013V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-8CWJR013Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-8CWJR013V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.013 OHM 5% 1W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 916195 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-8CWJR013V.pdf2.ERJ-8CWJR013V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERJ Erresistentzia 13 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak ERJ8CWJR013V
P0.013BWTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 13 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film