ERJ-8BWJR047V
PanasonicPanasonic
ERJ-8BWJR047V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-8BWJR047V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.047 OHM 5% 1W 1206
Fitxak: ERJ-8BWJR047V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-8BWJR047Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-8BWJR047V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.047 OHM 5% 1W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 136157 pcs Datuen fitxa ERJ-8BWJR047V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERJ Erresistentzia 47 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak P.047AVDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 47 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film