ERJ-8BSJR13V
PanasonicPanasonic
ERJ-8BSJR13V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-8BSJR13V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.13 OHM 5% 1/2W 1206
Fitxak: ERJ-8BSJR13V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-8BSJR13Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-8BSJR13V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.13 OHM 5% 1/2W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1450977 pcs Datuen fitxa ERJ-8BSJR13V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERJ Erresistentzia 130 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak ERJ8BSJR13V
P17688TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 130 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film