ERJ-8BQF8R2V
PanasonicPanasonic
ERJ-8BQF8R2V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-8BQF8R2V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 8.2 OHM 1% 1/2W 1206
Fitxak: ERJ-8BQF8R2V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-8BQF8R2Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-8BQF8R2V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 8.2 OHM 1% 1/2W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 231502 pcs Datuen fitxa ERJ-8BQF8R2V.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERJ Erresistentzia 8.2 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak P17622CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 8.2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film