ERJ-6RQJ1R3V
PanasonicPanasonic
ERJ-6RQJ1R3V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-6RQJ1R3V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.3 OHM 5% 1/8W 0805
Fitxak: 1.ERJ-6RQJ1R3V.pdf2.ERJ-6RQJ1R3V.pdf
  • Mezua
ERJ-6RQJ1R3Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-6RQJ1R3V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 1.3 OHM 5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1862951 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-6RQJ1R3V.pdf2.ERJ-6RQJ1R3V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERJ Erresistentzia 1.3 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ERJ6RQJ1R3V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.3 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film