ERJ-6RED11R8V
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-6RED11R8V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 11.8 OHM 0.5% 1/10W 0805
Fitxak: 1.ERJ-6RED11R8V.pdf2.ERJ-6RED11R8V.pdf3.ERJ-6RED11R8V.pdf4.ERJ-6RED11R8V.pdf
  • Mezua
ERJ-6RED11R8Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-6RED11R8V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 11.8 OHM 0.5% 1/10W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERJ Erresistentzia 11.8 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ERJ6RED11R8V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 11.8 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film