ERJ-6ENF2260V
PanasonicPanasonic
ERJ-6ENF2260V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-6ENF2260V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 226 OHM 1% 1/8W 0805
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-6ENF2260Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-6ENF2260V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 226 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERJ Erresistentzia 226 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)