ERJ-6ENF1333V
PanasonicPanasonic
ERJ-6ENF1333V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-6ENF1333V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 133K OHM 1% 1/8W 0805
  • Mezua
ERJ-6ENF1333Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-6ENF1333V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 133K OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERJ Erresistentzia 133 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)