ERJ-6CWFR027V
PanasonicPanasonic
ERJ-6CWFR027V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-6CWFR027V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.027 OHM 1% 1/2W 0805
Fitxak: ERJ-6CWFR027V.pdf
  • Mezua
ERJ-6CWFR027Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-6CWFR027V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.027 OHM 1% 1/2W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 810520 pcs Datuen fitxa ERJ-6CWFR027V.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±75ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Series ERJ Erresistentzia 27 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ERJ6CWFR027V
P19206TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.75mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 27 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film