ERJ-6BQF3R3V
PanasonicPanasonic
ERJ-6BQF3R3V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-6BQF3R3V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3.3 OHM 1% 1/3W 0805
Fitxak: ERJ-6BQF3R3V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-6BQF3R3Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-6BQF3R3V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 3.3 OHM 1% 1/3W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2154857 pcs Datuen fitxa ERJ-6BQF3R3V.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERJ Erresistentzia 3.3 Ohms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ERJ6BQF3R3V
P17507TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.3 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film