ERJ-3RBD4872V
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-3RBD4872V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 48.7K OHM 0.5% 1/10W 0603
Fitxak: 1.ERJ-3RBD4872V.pdf2.ERJ-3RBD4872V.pdf3.ERJ-3RBD4872V.pdf4.ERJ-3RBD4872V.pdf
  • Mezua
ERJ-3RBD4872Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-3RBD4872V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 48.7K OHM 0.5% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 48.7 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak ERJ3RBD4872V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 48.7 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film