ERJ-3GEYJ331V
PanasonicPanasonic
ERJ-3GEYJ331V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-3GEYJ331V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 330 OHM 5% 1/10W 0603
Fitxak: ERJ-3GEYJ331V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-3GEYJ331Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-3GEYJ331V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 330 OHM 5% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12642702 pcs Datuen fitxa ERJ-3GEYJ331V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 330 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)