ERJ-3EKF3602V
PanasonicPanasonic
ERJ-3EKF3602V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-3EKF3602V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 36K OHM 1% 1/10W 0603
  • Mezua
ERJ-3EKF3602Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-3EKF3602V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 36K OHM 1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 36 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)