ERJ-3BWJR075V
PanasonicPanasonic
ERJ-3BWJR075V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-3BWJR075V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.075 OHM 5% 1/3W 0603
Fitxak: ERJ-3BWJR075V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-3BWJR075Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-3BWJR075V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.075 OHM 5% 1/3W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 226433 pcs Datuen fitxa ERJ-3BWJR075V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 75 mOhms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak P17495CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 75 mOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film