ERJ-3BWFR062V
PanasonicPanasonic
ERJ-3BWFR062V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-3BWFR062V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.062 OHM 1% 1/3W 0603
Fitxak: ERJ-3BWFR062V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-3BWFR062Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-3BWFR062V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.062 OHM 1% 1/3W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1415372 pcs Datuen fitxa ERJ-3BWFR062V.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 62 mOhms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak ERJ3BWFR062V
P17474TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 62 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film