ERJ-3BSJR13V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-3BSJR13V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-3BSJR13V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.13 OHM 5% 1/4W 0603
Fitxak: ERJ-3BSJR13V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-3BSJR13Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-3BSJR13V fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES SMD 0.13 OHM 5% 1/4W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2026654 pcs Datuen fitxa ERJ-3BSJR13V.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 0603 Lodiera (Max) ±300ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Series ERJ
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0603 (1608 Metric)
Beste izenak ERJ3BSJR13V
P17457TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ERJ-3BSJR13V
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 0.13 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena RES SMD 0.13 OHM 5% 1/4W 0603