ERJ-3BQJR33V
PanasonicPanasonic
ERJ-3BQJR33V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-3BQJR33V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.33 OHM 5% 1/4W 0603
Fitxak: ERJ-3BQJR33V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-3BQJR33Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-3BQJR33V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.33 OHM 5% 1/4W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 271673 pcs Datuen fitxa ERJ-3BQJR33V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 330 mOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak P17435DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film